Novinky a média
19.09.2013

J. Divišová

Celý článek ke stažení zde.

postavíme FARMU I BIOPLYNOVOU STANICI

Redakce Deníku připravila projekt, v němž zviditelňuje podnikatelské subjekty, které se chovají vůči okolí i dovnitř firmy odpovědně. Část svého zisku věnují slabším, vracejí ho v investicích zpět do životního prostředí, dbají na profesní růst svých zaměstnanců, podporují neziskové aktivity, pečují o talenty apod. Svou činností vyvracejí klišé o zlých kapitalistech.

I na jihu Čech se najde mnoho takových firem a AGROMONT VIMPERK je právem mezi nimi. Vedení společnosti pečuje nejen o rentabilitu podniku, o své zaměstnance, ale snaží se podporovat místní podnikatele, občanská sdružení, mladé sportovce atd.

K posouzení, zda konkrétní podnik může dostat razítko „Chováme se odpovědně" a vstoupit do projektu, na jehož konci je vyhodnocení těch nejzajímavějších podnikatelských záměrů se redakce spojila s hospodářskou a agrární komorou. Projekt podporuje také ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

Firmy, které se ucházejí o titul Chováme se odpovědně, naleznete vždy ve středečních stránkách Deníku regionální ekonomiky.

Článek o nás naleznete v přiloženém souboru.